Çinli şirket batarya boyutunda geri adım atmışa benziyor!

Son zamanlarda, iQOO 10 Pro’nun global pazarda 200W hızlı şarj özelliğiyle tanıtılmasının ardından, bu özelliğin iQOO 11 Pro’da da devam ettiği görüldü. Ancak son sızıntılar, iQOO 12 Pro modelinin 200W hızlı şarj desteğinin yerine 120W hızlı şarj özelliğiyle geleceğini gösteriyor. Bu, hala oldukça hızlı bir şarj kapasitesi olmasına rağmen, önceki modelin sunduğu şarj hızından biraz daha düşük.

Duyumcu Digital Chat Station’ın bilgilerine göre Vivo, 200W hızlı şarj projelerini bir süreliğine askıya aldı. Şirket şu an için 120W veya 100W hızlı şarj sistemine yoğunlaşmış durumda ve bu sistem, yaklaşık 6,000mAh kapasiteli yüksek yoğunluklu özel bir pil ile destekleniyor.

Çinli şirket batarya boyutunda geri adım atmışa benziyor!

Son haberlerde iQOO 12 ve 12 Pro’nun batarya boyutları ve şarj yetenekleri hakkında ayrıntılar ortaya çıktı. Elde edilen bilgilere göre iQOO 12’nin 5,000mAh, 12 Pro modelinin ise 5,100mAh batarya kapasitesine sahip olması bekleniyor. Her iki cihazın 120W hızlı şarj desteği sunacağı tahmin edilirken, 50W kablosuz şarj özelliği sadece 12 Pro modelinde bulunacak. Ayrıca, iQOO 12 serisinin AMOLED ekrana sahip olması, yonga seti olarak Snapdragon 8 Gen 3 kullanması ve 50 megapiksel üçlü arka kamerasının bulunması bekleniyor. Bu serinin Çin’de 7 Kasım’da tanıtılması planlanıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir