Şeyma Subaşı’nın eski eşi Meedo’nun mesajlaşması gündem oldu! ‘Beni özledin mi?’

Mısırlı milyarder sevgilisi Mohammed Alsaloussi ile 3 gün 3 gece süren ihtişamlı bir düğünle evlenen Şeyma Subaşı, düğünden 4 ay sonra boşanma kararı alıp birlikteliği bitirmişti.

Subaşı’nın yeni aşkının 53 yaşındaki Formula E CEO’su Alejandro Agag söylenmişti. 33 yaşındaki bir çocuk annesi, konu hakkında sessizliğini bozarak ‘aşk’ haberlerine yanıt vermişti.

“BU ÖZEL BİLGİYİ VEREYİM”

2.8 milyon takipçisi bulunan Instagram sayfasının hikayeler bölümünden bir video yayınlayan ünlü isim, şöyle konuşmuştu:

Arkadaşlarıma bile Türkiye’den arayıp, ‘Bu haber doğru mu?’ diye sordurttuğunuz için çok teşekkür ederim. Doğru değil arkadaşlar. Ama şunu haber yapabilirsiniz; boşandığımdan beri, dört aydır -belki daha fazla- kimsenin elini bile tutmadım, flörtleşmedim, konuşmuyorum. Kimseyle alakam yok. Biliyorum, bekar olduğum için adımı herkesle yazacaksınız şu anda. Galiba kızların hiç normal erkek arkadaşı olamıyor! Ya da bir yerlere gitmek için bir şey yaşamaları gerekiyor falan. Bende tam tersi. Bu özel bilgiyi de size vereyim. Hadi bunu haber yapın, lütfen!

“KİMSEYE İLGİ GÖSTERMİYORUM”

Şeyma Subaşı, paylaşımına; “Yani aslında demek istediğim, beni bir salın! Hiç kimseden şikayetçi değilim ve herhangi bir sorunum yok. İletişimimi daha geniş bir kitleye ulaştırmak için yorumlarımı bile İngilizce yazıyorum. Ancak bana yönelik bu tarz haberler çok gereksiz. Evet, internet ve magazin dünyasının bir parçasıyım; fakat dünya gündeminde daha önemli ve ilgi çekici konular var. Lütfen bu tür haberler yerine dünyada gerçekten önemli olan olaylara odaklanalım. Ancak eğer hâlâ benim hakkımda haber yapmak istiyorsanız, son dört aydır kimseyle flört etmediğim veya ilgi göstermediğim gibi doğru bilgileri kullanabilirsiniz” mesajını da yazmıştı.

PAYLAŞIMI DİKKAT ÇEKTİ

Son olarak Şeyma Subaşı’nın eski eşi Meedo bugün yaptığı bir paylaşımla dikkat çekti. Instagram hesabından bir WhatsApp mesajı paylaşan Meedo ‘Beni özledin mi? mesajına gözlüklü emojiyle karşılık verdi. Meedo, karşı tarafın ‘gözlüklerini çıkart’ mesajından sonra gözleri dolan bir ifade yolladı.

Bu paylaşım bazı sosyal medya kullanıcıları tarafından ‘Şeyma Subaşı’na gönderme’ olarak algılandı.

 

 

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir