Mustafa Sandal’dan ‘üçüncü çocuk’ cevabı! ‘Etrafımızda çok fazla testosteron var’

‘Beni Ağlatma’, ‘Jest Oldu’, ‘Aya Benzer’, ‘Araba’, ‘Pazara Kadar’ ve ‘Aşka Yürek Gerek’ gibi hitlerinin yanı sıra ve çok sayıda meslektaşına verdiği bestelerle de 90’lar ve 2000’lerin ilk yıllarına damga vuran Mustafa Sandal, ilk evliliğini 2008 yılında meslektaşı Emina Jahovic ile yapmıştı.

Yaman ve Yavuz adında iki erkek çocuğu bulunan şarkıcı çift, 10 yıllık evliliklerini Haziran 2018’de anlaşmalı olarak sonlandırmıştı.

ROMA’DA NİKAH MASASINA OTURDULAR

Emina Jahovic’ten boşanan ünlü popçu, kendisinden 19 yaş küçük olan sosyetik güzel Melis Sütşurup ile yeni bir aşka yelken açmıştı. Mustafa Sandal ile Melis Sütşurup, 3 Haziran 2022’de İtalya’nın başkenti Roma’da evlenmişti.

“BUGÜN EŞİM KONUŞSUN SİZİNLE”

Mustafa Sandal, önceki gece Arnavutköy’de eşi Melis Sandal ile görüntülendi. Çıkışta soruları yanıtlayan Sandal, “Arkadaşlar biraz rahatsızım. Bu gün eşim Melis Sandal sizinle konuşsun olur mu?” dedi.

Ardından yine de gazetecilerin sorularına yanıt veren Mustafa Sandal, “Yeni bir şarkım geliyor. Stüdyodaydım ben de bu gün. Yeni bir şarkım da çıktı. Oğlum Yaman ve kayınpederim de oynadı klipte. Bu bize anı olsun diye yaptık” diye konuştu.

“GEREKEN HAREKETİ YAPIYORUM”

Geçtiğimiz haftalarda çıktığı bir sahnede ayakkabıları çok konuşulan Mustafa Sandal, “Bu gün de var ama aynısı değil onların. Beni yıllardır takip ediyorsunuz. Olabildiğince sahne kıyafetlerimi sade ve rahat seçiyorum. Bazen bir yerden bir şey hissedilsin diye bir hareket yapasımız geliyor açıkçası. Ben de gereken hareketi yapıyorum bazen” açıklamasında bulundu.

Daha önce “Keşke daha erken baba olsaydım” dediği hatırlatılan şarkıcı, “Yok yok tam zamanında olmuşum. Baba olmak için tecrübe gerekiyor bence ya” dedi ve gülerek ekledi:

Bizim evde iki tane erkek çocuk var. Şu an bir daha baba olma düşüncem de yok gibi. Köpeğimiz de var, o da erkek. Çok fazla testosteron var etrafımızda. O yüzden risk almaya gerek yok aslında.

“BEŞİKTAŞ ABİ YA!”

Bacağına yaptırdığı kartal dövmesini de gösteren Mustafa Sandal, “Beşiktaş abi ya. Baksana dövme yaptırdım bacağıma” diyerek bacağını gösterdi. İkili, ardından araçlarına binerek oradan ayrıldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir