Hesabını kilitledi gitti: ‘Temizlik’ bir türlü bitmek bilmedi

CHP Ankara Milletvekili Okan Konuralp’in sosyal medyada yaptığı eski paylaşımlarının arasında Abdullah Öcalan’ı öven ve Kobane olaylarını destekleyen ifadelerinin ortaya çıkması üzerine Konuralp X’teki hesabını kilitledi… Eski paylaşım temizliği süren Konuralp’in hesabını ne zaman açacağı merak konusu.

“Meclis’te yeni tür mebus: Kopyala-Sor milletvekilliği” başlıklı haberimizde Konuralp’in Ulaştırma Bakanı Abdulkadir Uraloğlu’na kopyala yapıştır usülüyle soru sorduğuna dikkat çekmiştik. Okan Konuralp’in sosyal medya hesabının uzunca süredir kilitli olması “kopyala yapıştır” usülü milletvekilliğinden sonra milletvekilliğine bir yeni tarz daha getirdiği yorumlarına neden oldu.

Meclis’te yeni tür mebus: Okan Konuralp… Kopyala-Sor milletvekilliğiGüncel

RTÜK yöneticiliği de yapmış gazeteci kökenli bir milletvekilinin, partisi yerel seçimler için çalışırken gündeme dair adeta söyleyecek bir sözü yokmuş gibi hesabını kilitleyip susması “bu nasıl milletvekilliği” sorusuna sebep oluyor.

Bir dönem Kemal Kılıçdaroğlu’nun en yakınında olan Konuralp’in şimdilerde ne Özgür Özel’le ne de Kemal Kılıçdaroğlu’yla yan yana gelmemesi ise bir küskünlük sinyali olarak yorumlanıyor.

Odatv vekilleri tek tek araştırdı… Özgür Özel’i kimler kutlamadı… Başı Okan Konuralp çekiyorGüncel

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir