Bugün, Bu 11 Altcoin İçin Kritik: İşte Olacakların Detayı!

Bugün, birçok altcoin projesi için kritik gelişmeler dikkat çekecek. İşte olacakların listesi…

O altcoin projeleri için kritik gün

  • Bitfinex, Harmony (ONE) ve diğer yedi kripto para biriminin listeden çıkarıldığını ve para çekme işlemlerinin bugün 13:30’a kadar açık olduğunu duyurdu.
  • Bugün altcoin Aternos Chain, ana ağını başlatacak
  • Bugün Cobak, teknik incelemenin güncellenmesi için oylama yapılması çağrısında bulunarak sahiplerini katılmaya teşvik ediyor.
  • Bugün BakerySwap, yaklaşan IDO’nun ayrıntılarıyla birlikte 3. Launchpad projesi BICA’nın lansmanını duyurdu.
  • Bugün Creditcoin, token sahipleri için yeni bir yol sağlayan bir takas başlatacak.
  • Bugün Coinbidex, İlk Borsa Arzına (IEO) devam eden geliştirmelerle devam ediyor.
  • Bugün Verge, BitMart’ta TSİ 12:00’de XVGETH/USDT çiftiyle listelenecek.
  • 2 Ocak’tan 15 Ocak’a kadar Hypr Network kullanıcıları ödüllerini talep edebilir.
  • Bugün SafePal, kullanıcıları TSİ 16:00’da CEO ile canlı bir soru cevap etkinliğine katılmaya davet ediyor.

Piyasada son durum nedir?

BTC, 2023’ün güçlü son çeyreğinin ardından tatil sırasında sakinleşti ve yaklaşık bir hafta boyunca 42.000 ila 43.000 dolar arasında dar bir aralıkta kaldı. Üstelik varlık birkaç kez destek çizgisinin altına düştü ancak sonuçta olumlu yılını sürdürmeyi başardı. Ancak Pazartesi akşamı her şey değişti. Kripto para birimi, 42.500 dolar civarında sessizce oturduktan sonra, 44.000 dolara yükselişle sonuçlanan bir yükseliş başlattı. Salı sabahı, BTC’nin neredeyse iki yıl içinde ilk kez 45.000 dolara yükselip geçmesi ve milyonlarca short pozisyonun tasfiye edilmesi boğalara daha da fazla neşe getirdi.

Sadece birkaç saat önce varlık yerel zirvesini 45.900 dolar (Bistamp’ta) olarak belirledi ve topluluk 46.000 dolar ve üzeri bir ücrete hazırlandı. CryptoPotato’nun 2024’ün Bitcoin için daha iyi bir yıl olmasının üç nedenini sıraladığını hatırlayın. Bu, BTC’nin CMC’de şu anda 900 milyar dolara yakın olan piyasa değerinde büyük bir büyüme ile sonuçlandı. Bitcoin’in altcoinler üzerindeki hakimiyeti de %50,9’a yükseldi. Her ne kadar çoğu altcoin bugün yeşile dönse de birçoğu BTC’den daha iyi performans gösterdi. Bunlar arasında ETH (%6), BNB (%2,5), XRP (%2,4), ADA (%5), DOGE (%5), DOT (%6) ve MATIC (%5) yer alıyor.

Bununla birlikte, en büyük kripto varlıktan daha etkileyici kazançlar elde edenler de var. Solana ve Avalanche’ta da durum böyle. SOL son boğa koşusuna devam etti ve %13 artışla 115 dolara yükseldi. AVAX %11 arttı ve 40 doların oldukça üzerinde işlem görüyor. Diğer altcoinlerin çoğu geçtiğimiz gün kayda değer kazançlar kaydederken, CMC’de toplam kripto piyasası değerinin 1.770 trilyon dolar ile zirveye ulaşması şaşırtıcı değil. Bu, metriğin bir günde yaklaşık 100 milyar dolar eklediği anlamına geliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir