Tuğçe Tayfur eski nişanlısına itibar suikasti mi yaptı?

Magazin figürü olma yolunda hızla ilerleyen şarkıcı adayı Tuğçe Tayfur, eski nişanlısı iş insanı Burak Kalfa’yı geçtiğimiz günlerde savcılığa kendisini tehdit edip ‘Şiddet uyguluyor’ diye şikayet ederek, Kalfa’nın her yerde arandığını sosyal medya hesabında paylaşmıştı.

Necla Nazır ile; sağlık problemleri ile boğuşan Ferdi Tayfur’un şarkıcı adayı kızı Tuğçe Tayfur ailesinin yaşantısının tam aksine çalkantılı özel hayatı ile son dönemlerde magazin figürü olarak gündemden düşmüyor. Sacitaslan.com’un haberine göre Tayfur’un eski nişanlısına itibar suikasti, yalan çıktı. Ünlü iş insanının aranmasının olmadığı ve savcılığın takipsizlik kararı verdiği ortaya çıktı.

Magazin dünyasında son günlerde sıkça konuşulan bu isimlerle ilgili sacitaslan.com’da yayınlanan haber şöyle:

Çalkantılı özel hayatı ile gündeme gelmeye başlayan şarkıcı adayı Tuğçe Tayfur’un magazin malzemesi olması anne Necla Nazır ve baba Ferdi Tayfur’u her ne kadar rahat etse de kızlarına söz geçiremedikleri için zor günler geçirmişler ve dış dünya ile bağlarını koparmışlardı.

Maddi manevi zor günler geçiren Tuğçe Tayfur, bu zor günlerinde, Amerika Birleşik Devletleri’nde Regist Koleji’nden mezun olduktan sonra Beykent Üniversitesi Dış Ticaret Bölümü’nü tamamlayan iş insanı Burak Kalfa ile tanışmış ve tanıştıktan kısa bir süre sonra iş insanı tarafından evlilik teklifi almıştı.

İkili,16 Eylül 2022 de aile arasında gerçekleşen sade bir törenle nişanlanmıştı. Tayfur, mutluluktan ayaklarını yerden kesen iş insanı Burak Kalfa ile nişan fotoğraflarını da nazar boncuğu emojisi ve “16.09.2022” mesajı ile Instagram hesabından yayınlamıştı.İş dünyasında başarıları ile gündeme gelen sosyal çevresinde mütevazi kişiliği ile tanınan, magazin dünyasından uzak bir hayat yaşayan başarılı iş insanı Burak Kalfa, nişanlısı Tuğçe Tayfur’un iddialara göre, daha tanışma aşamasında yüklü miktarlarda borçlarını kapatmıştı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir